Відгуки про компанію YUTA SERVICE
- Андрій К.
Гарний оприскувач, вже спробував, розпилює чудово, економить час і розходніки.
- Анна П.
Опрыскиватель бракованный! Аккумулятор держит не более 30 минут! Полностью заряжен стоит сутки берешь его в работу а он разряжен. Житкости литра три остаётся ,а он еле качает.
- Анатолий Ш.
- Игорь М.
- Олександр Т.
- Володимир М.
- Олександр Н.
- Наталія К.
- Наталія К.
Не проходила про оплата, то зробила замовлення оплатою на карту. Оприскувач відправили швидко. Вже користувалась, сподобався! Дякую магазину за порядність, рекомендую!!!!!
- Микола П.
