Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DP Mono OT TS Atlas - колби, призначені для одностадійної очищення води. Їх можна використовувати як із картриджами SX зі стандартними плоскими прокладками (DOE), так і зі спеціальними картриджами BX зі швидкорознімним з'єднанням і подвійним кільцем ущільнювача. Правильне розташування картриджів SX забезпечується за допомогою системи центрування Filter-Fit.

| Висота | 10" |
| Серія | DP MONO |
| Склянка | прозорий |
| Нарізне під'єднання | 3/4" внутрішня різь |
| Максимальна температура | 45°C |
| Максимальний робочий тиск | 8 барів (116 фунтів/кв. дюйм) |
| Матеріали | армований поліпропілен, ПЕТ |
| Комплектація | колба фільтра, кріплення, ключ |
| Виробник | Atlas (Італія) |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 730 ₴



