Отзывы о компании YUTA SERVICE
- Василь Л.
- Альона К.
- Олександр Г.
- Сергій Н.
- Татьяна О.
- Іван Ш.
- Пісковець С.
Говорили що є якісь царапини щось з футляром. Прийшов інвертор новенький, гарно працює. Треба брати!!!!
- Тетяна Д.
- Наталія С.
Ввічливі продавці.
Дякую за сервіс! - Сергій Є.
- Сергій
все норм.продавця рекомендую
- Сергій
